Jak letecky do Dánska

ČSA
Letadlo ČSA

Z České Republiky, případně z blízkých zahraničních letišť v Polsku, v Německu a v Rakousku existuje v současnosti (únor 2019) několik leteckých linek do Dánska, a to na letiště v Kodani, na letiště Billundu a na letiště v Aarhusu.

Do Kodaně létají z Prahy letecké společnosti ČSA, Norwegian Air Shuttle, Scandinavian Airlines a od 1. dubna 2019 bude z Prahy do Kodaně létat i letecká společnost Ryanair.
Z Krakowa létají do Kodaně letecké společnosti Norwegian Air Shuttle a Scandinavian Airlines. Z Wroclawi a z Poznaně pak letecká společnost Scandinavian Airlines. Z Vídně létají do Kodaně letecké společnosti Scandinavian Airlines, Austrian Airlines, Laudamotion a od 1. dubna 2019 i letecká společnost Level.
Z Mnichova létjí do Kodaně letecké společnosti Lufthansa a Scandinavian Airlines. Z letiště Berlin-Tegel létá na kodaňské letiště letecká společnost easyJet a také letecká společnost Scandinavian Airlines, z letiště Berlin-Schönefeld pak létají easyJet a Norwegian Air Shutle.
Do Billundu létá z berlínského letiště Schönefeld, z polské Poznaně a od 2. dubna 2019 i z Prahy letecká společnost Ryanair. Z Vídně a z Krakowa létá do Billundu další nízkonákladová letecká společnost a tou je Wizz Air.

Do Aarhusu léta z letiště Berlin-Tegel letecká společnost easyJet a z letiště v Mnichově letecká společnost Scandinavian Airlines.